Reyhan ELMASRİ

Bireysel Gelişim Uzmanı

Türkiye ve Dubai’de Kurumsal Eğitmen ve Kişisel Gelişim Uzmanı olarak görev yapıyor. Uzun yıllar Procter & Gamble, Deloitte ve Egon Zehnder’de çalıştı. Çalışan memnuniyeti ve kurumsal itibar projelerini de içeren kalitatif pazar araştırma projeleri yapmaya devam ediyor.
Tecrübe ve bilgilerini harmanlayarak hazırladığı “Çalışanların Mutluluğu” konulu eğitimler veriyor. Farklı modüllerde sunulan bu eğitimler hem tek başına uygulanabiliyor, hem de diğer etkinlik ya da organizasyonlarla birleştirilebiliyor.
TNS, Wrigley, Nielsen, Pepsico, Dubai Refreshments, Summertown, Nestlé, Türk İş Konseyi, ENOC, Ülker, Doğan Holding, Marsh, Allianz, Ekol Lojistik, Kılıç Holding, Mondelez, Brand Travel, TAV, Turkcell, Besler Gıda, Chep, Vodafone, IPWIN, Bosch, Philips, TEB, NN Hayat Emeklilik, İnci Holding, ConTrust, Vakıf Emeklilik, Denizbank hizmet verdiği kurumlar arasında.
Reiki Master, Nefes Koçu, Çocuk Nefes Koçu, Yaşam Koçu, NLP, EFT uzmanlıklarını kişilerin gereksinimlerine göre kullanıyor. Kendi geliştirdiği ve 4-5 seansta insanların yaşamında olumlu anlamda genel iyileşme sağlayan duygusal detoks programını uyguluyor. Kurumlara bireysel danışmanlık hizmeti de veriyor.
Tüm fiziksel hastalık, stres, anksiyete, depresyon, panik-atak gibi sendromların ve kişiler arası çatışmaların nedeni duygusal çöküntüler ve en çok ihmal edilen de duygusal sağlık.
Bu nedenle hayat misyonu hem kurumsal eğitimlerinde hem bireysel çalışmalarında insanların duygusal sağlıklarına dikkat çekmek. Katılımcılardan ve danışanlarından aldığı olumlu geri dönüşler uygulamalarını destekliyor.

Duygusal sağlık konusunun sadece belli kişilerin ilgi alanına giren bir konu olması algısından çıkartıp aslında herkesin sağlığı ve yaşam kalitesi üzerindeki etkisine daha çok dikkat çekmek için yazdığı makaleleri farklı yerlerde yayınlanıyor.

 

Hizmet Verdiği Dernekler:
Çalışan ve İşyeri Psikolojisi Derneği
Panik Atak ve Anksiyete Dostları Derneği
Psiko-Onkoloji Derneği

 

Gönüllü Çalışmaları: Okullarda çocuklar ve gençler için ve diğer gönüllü etkinlikler